Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 19:00
Zehra Babadağı
Zehra Babadağı
Kurucu Ortak, Bebek, Çocuk Ve Ergen Psikiyatristi

İlk, orta ve lise eğitimimi Kayseride’de tamamladım. Tıp eğitimimi Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde aldım. Çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanlık eğitimimi Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesinde tamamladım.

2015 yılından bu yanada Kayseride uzman doktor olarak görev yapmaktayım. Bu süre içerisinde 2 yıl Çocuk İzlem Merkezi sorumlu hekimi olarak istismara uğrayan çocukların takip ve tedavisini yaptım. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığının Madde Bağımlılığı ve Otizm Farkındalık Eğitimlerine katıldım. Bu eğitimler sonucunda 100ü aşkın aile hekimine Otizm Farkındalık Eğitimleri verdim.

Çok sayıda uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış makale ve poster/sözel bildirimim mevcuttur. Bu çalışmalara yapılmış çok sayıda atıf bulunmaktadır. Babalık ile ilgili ‘ The Influence of Father on Child Development’ isimli bir kitap yazdım. Aynı zamanda 1 kitap bölümü yazarlığı ve 1 kitap bölümü çevirmenliğini yaptım.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Karalılık Terapisi, Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Temelli Stres Azaltma, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimleri aldım. Genel tedavi yaklaşımı olarak çeşitli psikoterapi yöntemlerini, anne baba eğitimlerini ve gerekli durumlarda ilaç tedavilerini kullanmaktayım.

Hobi olarak keman çalıyorum. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim.

İletişim Formu
Yorum Yap
Tüm Hizmetlerimizle ilgili Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin...
Teta Klinik